Movies
Ratings
606
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5