Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.5
A Song to the SunRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5