Movies
Ratings
50
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0