Series
Ratings
47
SignalRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5