Series
Ratings
29
The LegendRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0