Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Red CandyRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5