Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0