Series
Ratings
40
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0