Movies
Ratings
158
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
La CérémonieRated ★ 4.0
Monsieur HireRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
It Comes at NightRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
CleanRated ★ 4.0
The Gleaners and I: Two Years LaterRated ★ 3.0
The Gleaners & IRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0
AsparagusRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
Black HeavenRated ★ 2.5
The Dark Side of the HeartRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 5.0