Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0