Movies
Ratings
370
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 1.0