Series
Ratings
152
The Beauty InsideRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0