Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- SmileRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 2.5- 마이 걸Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0