Series
Ratings
70
5th RepublicRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 0.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0