Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0