Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0