Movies
Ratings
73
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0