Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MemoristRated ★ 2.5
The StrangerRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5