Movies
Ratings
182
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 1.5