Movies
Ratings
49
GozuRated ★ 5.0
Ace AttorneyRated ★ 4.5- Sukiyaki Western DjangoRated ★ 5.0
Hara-Kiri: Death of a SamuraiRated ★ 5.0
ZebramanRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0