Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 4.5
...ingRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0