Series
Ratings
52
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5