Series
Ratings
14
LostRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5