Titles you rated
JumongRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
AjinRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5