Movies
Ratings
571
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
RentRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
CallRated ★ 1.0
The 8th NightRated ★ 1.5