Movies
Ratings
334
HoneySweetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Creating The Queen's GambitRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The Taste of OthersRated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
My Father's RoomRated ★ 3.5