Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5