Series
Ratings
19
GleeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0