Series
Ratings
286- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 2.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5