Series
Ratings
94
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0- Blue Exorcist -The Blue Night Saga-Rated ★ 4.5
Blue Exorcist: Shimane Illuminati SagaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0