Series
Ratings
90- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5