Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5