Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Born to DanceRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0