Series
Ratings
23
UnnaturalRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5