Series
Ratings
28
Good DoctorRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0