Series
Ratings
48
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 0.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 1.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0