Movies
Ratings
108
WhiplashRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0