Series
Ratings
22
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5