Series
Ratings
18
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0