Movies
Ratings
218
Zoey's Extraordinary ChristmasRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0