Series
Ratings
99
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5