Titles you rated
ReboundRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 1.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0