Series
Ratings
117
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Silicon ValleyRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5