Movies
Ratings
188
The LoverRated ★ 0.5
PinaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
The ConformistRated ★ 1.5
Saving FaceRated ★ 4.0
Therapy for a VampireRated ★ 2.0
Equinox FlowerRated ★ 3.5- AtmanRated ★ 3.0
SpacyRated ★ 3.5
THUNDERRated ★ 2.5- NishijinRated ★ 4.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 5.0