Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0