Movies
Ratings
614
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5