Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5