Titles you rated
Spy GameRated ★ 5.0- Running WildRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
HeroRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.0
FearlessRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0