Movies
Ratings
152
Taken 2Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Bone CollectorRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Other WomanRated ★ 3.5