Titles you rated
HappyendRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Better ManRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0